Grada Yapı Kimyasalları

GRADA takımı, 20 yılı aşan süredir yapı kimyasalları, karbon elyaf bina güçlendirme su yalıtımı malzemeleri detay çözümleri ve endüstriyel zemin kaplama boyama sistemlerine yönelik malzeme tedariki konularında İstanbul merkezli olmak üzere faaliyette bulunmaktadır. GRADA A.Ş., tecrübe ve potansiyelini maksimum verimli olabilecek şekilde müşterilerine sunabilmek için, geniş ürün yelpazesi ile yapı sektöründe kalıcı çözümler sunmaktadır.

Firmamızın; epoksi ve poliüretan yapı sistemleri, antikorozif epoksi ve poliüretan çelik konstrüksiyon ürünleri, ahşap ve metal tekneler için epoksi ve poliüretan ürünler, yapıştırıcı ve derz dolgular, mastik ve dolgu macunları, tamir harçları, çimento ve silikat esaslı zemin sertleştirme ve parlatma sistemleri, su bazlı, polimer, çimento, poliüretan, poliürea, akrilik ve bitüm esaslı su yalıtım sistemleri iç ve dış mekanlarda kullanılan kaplama, koruma ve bina güçlendirme sistemlerine yönelik başarılı çözümleri bulunmaktadır.

GRADA, etkili hizmet, kaliteli ve kesinlikle doğru ürün anlayışı ile Avrupa normlarına uygun cihazları ve analiz ekipmanlarına sahip ARGE ve Kalite Kontrol Laboratuarlarında, konusunda uzman mühendis ve kimyager kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek ürünlerini sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir. Üretimi yapılan ürünler insan ve çevre sağlığı açısından Avrupa kriterlerinde belirlenmiş minimum VOC değerlerinin altında üretilmekte, insana ve çevreye saygı prensibinden ödün verilmemektedir. Kalite Kontrol Laboratuvarında ürünlerimizin kimyasal ve fiziksel mukavemet testleri ulusal ve uluslararası standartlarda kontrol edilerek, TSE ve Avrupa normlarına uygun (CE) yüksek performanslı ürünler üretilmekte olup iç ve dış pazarlara sektörel çözümler sunarak ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ direktiflerinde en iyi ürün ve hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Grada Yapı Kimyasalları

Projeleriniz için kaliteli ve uygun fiyat tekliflerimiz için

Bize Ulaşın